Skip to main content
Genel

Elektrik Güvenlik Test Cihazı

By Nisan 27, 2016Haziran 12th, 2018No Comments

1

Marka : FLUKE
Model : ESA-620
Tanım

ESA620 Elektriksel Güvenlik Analizörü manuel olarak gelecek nesili temsil eden taşınabilir elektriksel güvenlik testi yapan cihazdır.

Tenik Özellikler

Üç test yükünün, iki koruyucu toprak test akımlarının ve iki izolasyon test voltajının seçimiyle bu çok yönlü ürün seçim standartlarını test etme ve üretkenliği geliştirmek için dünya çapında kullanılabilir. Yeni DSP teknolojisi standartlarda belirlenmiş sahalar boyunca sızıntı ölçümlerinin doğruluğunu daha da iyileştirmeyi telif eder.
On adet güvenliği arttırılmış ECG girişiyle donatılmış ESA620, ECG’nin ve performans dalga şekillerinin taklidini sağlar. Böylece hem elektriksel güvenlik hem de hasta monitörlerindeki ana testler tek bir bağlantıyla yürütülebilir. Opsiyonel Ansur bilgisayar-tabanlı yazılım plug-in ile birlikte kullanıldığında, ESA620 otomasyona uygun hale gelir. Bu, test prosedürlerinin, sonuçların alınmasına ve saklanmasına, standart limitlerle karşılaştırmaya ve raporların çıktısını almaya olanak sağlar. Böylece, sofistike hale gelmiş ileri teknoloji elektriksel güvenlik analizörlerinin performansını sağlar.