Skip to main content

Biz, işletmelere direkt satışın değil iyi referansların karlılık sağladığına inanıyoruz. Bu sebeple birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz sağlık kuruluşlarına geçici hizmet ile değil daimi uzun yıllar boyunca sürecek teknik desteğimizi vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında, bütün konularda ister akut, ister kronik olsun her türlü sorun ve probleminizi çözmek üzere yetkin arkadaşlarımız 7/24 teknik bilgi ve görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır.

 

Ve kurum olarak gördük ki, bu tezimizde haklıyız. Çok iyi görüş ve referanslarla tamamladığımız projeler sayesinde mevcut referans listemizde gördüğünüz Türkiye’nin en seçkin kurumları bizimle çalışmak için adım atmıştır.Bize gösterilen bu ilgi ve güvene her daim sahip çıkacağımıza emin olabilirsiniz.

jci

tenik-danismanlik

Bu asgari şartlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse ;

İşletme içinde normalde istihdam ettirilecek bir biyomedikal personelinin maaş+ yemek+ yol+ ssk+diğer özlük hakları(tazminat ,ihbar,kıdem,yıllık izin vbg.) işletme için en iyi şartlarda ortalama yıllık maliyeti 18.000 tl dir. Bu rakam işletme kasasında kalacaktır!!!

Tüm arızalara ilk müdahale işletme içinde yapılmaktadır. Tüm servis ücretleri işletme kasasında kalacaktır!!!

En önemli konulardan biri Downtime(Cihazın arızalı durup ,çalışmadığı süre) cihazın arıza parça ve servis ücretlerinden ziyade,çalışmadığı süre içinde kaybedilen hasta ücretleri tahmin edilemez. Acil müdahale ile downtime süreleri minimize edilerek işletmenin zararı engellencektir!!!

Tüm sisteminizin barcodlu ve Uluslararası sistemde etikelenmesi sonucu hiçbir cihaz ve ekipmanınızın kaybolması ve çalınması söz konusu olmayacaktır.İlerleyen dönemde yapacağınız JCI veya ISO 9001:2000 kalite çalışmalarınız içinde alt yapı hazır halde olacaktır. İlgili süpervizörlere yapılan tam zimmet sistemiyle her şey yerinde kalacaktır!!!

Şimdiye kadar distiribitör firmalara verilen yüksek servis ücretleri,alternatif firmaları tanımamız sebebiyle çok düşük fiyatlardan alım ve tamir yaptırılabilecektir. (Örnek: Ameliyathane optikleri; Tamir edilemez denilerek exchange olarak elinizden alınan ve üzerine 1000 euro ödediğiniz optikler Türkiyede yarı fiyatına 1 yıl garantili tamir edilmektedir.) Bu rakam da işletme kasasında kalacaktır!!!

Sağlık personelin satınalmadan istediği fazla,bilinçsiz veya yanlış cihaz ve aksesuarların işletmede atıl durumda olmasından kaynaklanan zararlar da göz ardı edilemez. Bu rakam geri dönüşüm ile işletmeye kazandırılacaktır.

Özetle; Hatanelerimiz tıbbi cihaz yönetimi olmayışı yüzünden her yıl binlerce dolar hastanelerimiz zarar etmektedir. Bizler yetkin personelimizle, çok daha makul şartlarla bu görevi üstlenmeye hazırız.